Адвокатське Об'єднання «АЛЬЯНС КОНСАЛТИНГ ГРУП», вул. Лаврська, 9, корпус 19, м. Київ, 01015, Україна +38(067)401-19-70

ПРО КОМПАНІЮ


Із моменту заснування Адвокатського об'єднання «Альянс Consulting Group» нам вдалося не тільки детально вивчити потреби клієнтів, юридичних і фізичних осіб, але також і основні проблеми на ринку юридичних послуг. За роки існування компанія активно працювала над своєю корпоративною політикою і створила вигідні умови для співпраці з різних правових питань.

Офіційна дата створення компанії – 2 вересня 2012 року. Її засновницею стала адвокат Зубицька Любов Миколаївна. Таки чином вона продовжила сімейну традицію. За її плечима понад 10 років досвіду в правозастосовній діяльності за різними напрямками. Любов працювала в державних структурах, займалася законопроектної діяльністю у Верховній Раді України. Працюючи в приватному бізнесі, супроводжувала бізнес проекти аграрної, будівельної та інших сферах. Досвід управлінської діяльності Любов набула працюючи на посаді керівника юридичного департаменту великого агрохолдингу України.

Деякий час Любов також присвятила політиці. Адвокатську практику почала в 2007 році, після отримання ліцензії адвоката. А в 2012 року відкрила власну справу, якою успішно займається по сьогодні.

За час існування об'єднання в команду постійно залучалися молоді і талановиті фахівці, які зробили компанію професіоналом судової практики, створили всі умови для формування сильних позицій у сфері права.

На сьогоднішній день у штаті компанії зібрані досвідчені юристи та адвокати, які надають повний спектр юридичних послуг від бізнес-консалтингу до захисту інтересів клієнта в арбітражі, судах, правоохоронних та інших державних органах.

Основними видами діяльності компанії є супровід ведення середнього та великого бізнесу та надання кваліфікованої правової допомоги фізичним і юридичним особам з питань щодо кримінального, господарського, цивільного, сімейного права, а також юридичний супровід виборчого процесу.


НАШІ ПЕРЕВАГИ:

До основних переваг нашої компанії можна віднести багатий досвід роботи, чесність і порядність. Можливість прорахувати ризики і спрогнозувати сценарій розвитку того чи іншого проекту також є досягненням адвокатського об'єднання «Альянс Consulting Group».

Кожен юрист в нашій компанії чітко дотримується етичні та професійні стандарти, відповідально ставиться до кожного клієнта і гарантує повну його конфіденційність.

Знання законодавства України, ефективний і прогресивний підхід забезпечують впевненість нашим клієнтам у вирішенні юридичних справ у стислі терміни.

Ми гарантуємо сумлінне виконання поставлених завдань будь-якої складності.